Lunch biznesowy? Śniadanie z klientem?
Kolacja dla kontrahentów? Przyjęcie w domu?

Zostaw to nam.

Catering biznesowy i okolicznościowy to nasza specjalność. Wybierając naszą firmę nie musisz szukać wielu podwykonawców, pilnować terminów. Podpowiemy sprawdzone rozwiązania – kompleksowo zajmiemy się Twoim wydarzeniem tak, aby było na najwyższym poziomie.

Menu, o które nie musisz się martwić.

Będzie nowocześnie, będzie kolorowo, będzie przemyślanie. Stawiamy na smaczny i zdrowy  finger food. W naszej ofercie znajdziesz pozycje z różnych kuchni świata, oraz, na Twoje życzenie, przygotujemy potrawy z wykluczeniami, tj. gluten, laktoza.

A ty spokojnie zajmujesz się kontraktem.

Obsługa? Oczywiście!

Profesjonalne przygotowanie śniadania czy przerwy kawowej w siedzibie klienta? Kelner? Organizacja słodkiego bufetu na konferencji? To dla nas żaden problem. Nie, nie musisz pamiętać o wszystkim i wiedzieć, jakiego sprzętu potrzebujesz na lunch dla 45 osób. Zostaw to nam. Znamy się na swojej pracy.

Eventy specjalne

Garden party? Jubileusz? Urodzinowe przyjęcie? Niezależnie od miejsca, okoliczności i programu podpowiemy Ci rozwiązania, które się sprawdzą. Mamy doświadczenie, wiemy, co może się przydarzyć, a nasze dania mają piąty smak Umami. I to jest Pyszne!

Masz dla nas zadanie?
Skontaktuj się z Nami 🙂
Czekamy na Twoją wiadomość.