KLASYK

Zróżnicowana dieta pełna smaku, koloru i antyoksydantów. Klasyk jest dla Ciebie.

Możesz liczyć na pyszne dania mięsne, rybne i wegetariańskie – stawiamy na mix kulinarnych doznań. W Swojej diecie możesz bezpłatnie wykluczyć gluten, nabiał lub orzechy. O kaloryczności decydujesz sam – my zapewniamy smak, niezależnie od Twojego zapotrzebowania.

Wybierz Klasyk, jeśli szukasz zdrowej, urozmaiconej diety w Twoim zapotrzebowaniu kalorycznym.

VEGE

Dieta stworzona dla osób, które z różnych przyczyn zrezygnowały ze spożywania wszystkich produktów pochodzenia zwierzęcego – od mięsa, przez jaja czy sery.

Nasze menu to świetnie skomponowana dieta roślinna, pełna świeżych warzyw i owoców oraz białka roślinnego. Dopasuj kaloryczność do Twoich potrzeb i ciesz się energią na co dzień.

Wybierz Vege, jeśli szukasz pysznej i świetnie skomponowanej diety roślinnej.

VEGE+FISH

Dieta przeznaczona dla osób, którzy z mięsa jedzą wyłącznie ryby.

W porównaniu do diety vege, zawiera też inne produkty pochodzenia zwierzęcego – takie jak jajka czy sery. Nasze menu łączy w sobie zalety diety roślinnej z mocą nienasyconych kwasów tłuszczowych zawartych w rybach. Nie zapominamy również o warzywach strączkowych!

Wybierz Vege+Fish jeśli Twoja dieta ma być pełna warzyw i owoców z dodatkiem świetnej jakości ryb.

SPORTOWA

Dieta sportowa to taka, która zawiera w sobie odpowiednią ilość białka, jako najważniejszego składnika w budowaniu mięśni.

Dieta białkowa nie musi być monotonna. Więcej, nie powinna taka być! Nasza jest urozmaicona, pełna warzyw i owoców, pyszna. Doda Ci energii i pozwoli zwiększyć wyniki Twojej pracy nad sylwetką.

Wybierz dietę Sportową, jeśli szukasz doskonale skomponowanej i urozmaiconej diety.

DETOKS

Dieta Detoks jest przeznaczona dla osób, które pragną nie tylko zrzucić nadmiar kilogramów, ale i oczyścić organizm z toksyn, aby odzyskać dobre samopoczucie.

W tym celu eliminujemy produkty pochodzenia zwierzęcego oraz gluten. W diecie nie brakuje natomiast warzyw i owoców, kasz oraz dużej ilości antyoksydantów, z dodatkiem zdrowych orzechów i pestek.

Wybierz dietę Detoks jeśli chcesz oczyścić organizm i odzyskać świetne samopoczucie.

OFFICE BOX

Office Box to dieta idealna do biura – trzy lekkie posiłki bez problemu odgrzejesz w firmowej kuchni.

Ucieszy Cię też fakt, że czas ich przygotowania jest skrócony do minimum. Dzięki świetnie dobranym składnikom bez problemu skupisz się na swoich wyzwaniach zawodowych. A o dietę nie musisz już się martwić!

Wybierz dietę Office Box, jeśli szukasz dobrego samopoczucia i zbilansowanego odżywiania w zabieganym dniu.